Fotoğraflar yükleniyor

20
İlan No 350
İlan Tarihi 18 Mart 2020
Durum Sıfır

PROMOSYON TİŞÖRT
PERSONEL KIYAFETİ

www.msbaski.com  Promosyon Tişört imalatı ve toptan satışı yapmaktadır. Promosyon bisiklet yaka tişört, V yaka tişört, Polo yaka tişört, Tüp kesim promosyon tişört modellerimiz bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri, logo baskı ve nakış imkanı, kısa kol ve uzun kol seçenekleri, pamuk ve polyester kumaş türleriyle promosyon tshirt üretimi yapmaktayız. İsteğinize göre polyester yada %100 pamuk kumaşlardan tişört imalatı yapılabilmektedir. Üretimini yaptığımız tshirt modelleri üzerine firma isimleriniz ile birlikte logolarınızda dijital baskı, emprime baskı, serigraf baskı gibi yöntemlerle uygulanarak baskılı tişört imalatı yapılabilmektedir. Toptan ucuz promosyon tişört siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.


BİSİKLET

YAKA TİŞÖRT

POLO

YAKA TİŞÖRT

PROMOSYON

ŞAPKA

PROMOSYON

TİŞÖRT

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Baskılı Tişört ve Şapka Modellerimiz

Bisiklet Yaka Tişört

BİSİKLET YAKA TİŞÖRT

9 Farklı Ürün

Polo Yaka Tişört

POLO YAKA TİŞÖRT

6 Farklı Ürün

Promosyon Şapka

PROMOSYON ŞAPKA

3 Farklı Ürün

Promosyon Tişört

PROMOSYON TİŞÖRT

9 Farklı Ürün

Personel Polar Mont

Kış mevsiminin iyice yaklaşması ile birlikte personelinizin soğuktan korunması için promosyon polar mont modellerimize göz atabilirsiniz. İşletmenize özel logo nakışlı toptan polar mont imalatı için bize ulaşabilirsiniz.

PROMOSYON POLAR MONT

Promosyon Personel Polar Mont

BİSİKLET YAKA TİŞÖRTLER

Baskılı Promosyon Bisiklet Yaka Tişört Modelleri

PROMOSYON TİŞÖRT

Promosyon tshirt modellerimiz olan bisiklet yaka tişört, polo yaka tişört, V yaka tişört, tüp kesim ucuz tişört ürünlerimiz ile gerek çalışanlarınız için personel tişörtü, iş tişörtü, işçi tişörtü olarak kullanabileceğiniz, gerekse de özel gün, toplantı, aktivitelerde dağıtacağınız promosyon çalışmalarınız için logo baskılı promosyon tişörtler ile hizmetinizdeyiz. Toptan baskılı ve baskısız tişörtler için fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlı, ucuz promosyon tişört ihtiyaçlarınız için tüp kesim beyaz tişört modellerimizi inceyelebilirsiniz. Tüm promosyon ürünlerimizi üst kısımdaki Ürünler başlığı altında inceleyebilirsiniz. Siparişleriniz için bize whatsapp veya email üzerinden ulaşabilirsiniz.

POLO YAKA TİŞÖRTLER

Promosyon Logo Nakışlı Polo Yaka

BASKILI POLO YAKA TİŞÖRT

Üretimini yapmakta olduğumuz baskılı Polo YakaTişört Şapka modelleri üzerine firma, okul, proje vs logo ve isimlerinizi baskı olarak uygulayabilmekteyiz. Beyaz promosyon tişört modellerimiz üzerine dijital baskı yöntemi ile isteyeceğiniz görseller uygulanabilmektedir. Bu sayede ister firma logonuz ister farklı görsellerinin üzerinde bulunduğu bir baskılı tişört üretilebilmektedir. Beyaz baskılı tişörtler Bilim Fuarlarına katılan okullardaki öğrenciler için sıklıkla tercih edilmektedir. Baskılı Tişört fiyatları, imalatı için bizlere baskı yapılmasını istediğiniz görselleri ve sipariş adetinizi bildirerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

POLO YAKA TİŞÖRTLER

Promosyon Polo Yaka Tişört

BİSİKLET YAKA TİŞÖRT

Bisiklet yaka promosyon tişört modellerimiz.

Promosyon Tişört TuruncuPromosyon Tişört TuruncuFiyat Alınız

Mavi Promosyon TişörtMavi Promosyon TişörtFiyat Alınız

Beyaz Promosyon TişörtBeyaz Promosyon TişörtFiyat Alınız

Sarı Promosyon TişörtSarı Promosyon TişörtFiyat Alınız

PROMOSYON ŞAPKA

Promosyon şapka, yaz mevsiminde yapılan promosyon çalışmalarda en çok kullanılan promosyon tekstil ürünleri arasında yeralmaktadır. Logo baskılı promosyon şapka oldukça etkili bir reklam aracıdır. Tisort.web.tr sizlere promosyon şapka, baskılı şapka, toptan şapka, ucuz şapka, ithal şapka, yerli imalat şapka alanlarında en ucuz promosyon şapka fiyatları ile kaliteli çözümler sunmayı hedeflemektedir. Promosyon Şapka modellerimizi alt kısımdaki şapka görsellerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

PROMOSYON ŞAPKA

Logo baskılı promosyon şapka modelleri.

PROMOSYON BASKILI ÜRÜNLER

Baskılı Promosyon Tişört ve Şapka Modelleri.

TSHİRT ÜRETİMİ

Promosyon Baskılı Tiişört İmalatı

Kırmızı Penye Tişört

KIRMIZI PENYE TİŞÖRT

%100 pamuk penye kumaşlardan üretilmiş olan 1.kalite kırmızı renk bisiklet yaka promosyon tişört modelimizdir. Promosyon tişörtler farklı farklı kalitelerde üretilebilmektedir. Kalite unsurunu etkileyen faktörler dikiş kalitesi ve kullanılan kumaş türüdür. Tişört fiyatları bu tür faktörlere göre farklılık göstermektedir. Aşağıda görsellerini inceleyebileceğiniz sıfır yaka kırmızı penye tişört ürünümüz 1.kalite penye kumaşlardan...

Polo Yaka Lakos Promosyon Tişört

POLO YAKA LAKOS PROMOSYON TİŞÖRT

Genel olarak Polo Yaka ya da Lakos tişört olarak bilinen ve bir çok firma tarafından promosyon tişört modeli olarak kullanılan bu ürünler genel olarak %100 pamuk pike kumaşlardan yakalı olarak, önde iki düğme patı bulunan bir tişört modelidir. Yakasız olarak üretilmekte olan Bisiklet yaka, Yuvarlak yaka, V yaka gibi ürün...

Promosyon T Shirt Renkleri Modelleri

PROMOSYON T SHİRT RENKLERİ MODELLERİ

Promosyon T shirt modelleri sıcak yaz mevsiminde en revaçta olan tekstil promosyon ürünleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bir çok firma gerek kendi çalışanlarına iş elbisesi olarak kullanılması amacıyla gerekse de müşterilerine hediye, reklam amaçlı vermek üzere tişört imalatı yaptırmaktadır. Promosyon olarak kullanılmakta olan tshirt çeşitleri arasında en çok tercih...

Firma Baskılı Promosyon Tişört

FİRMA BASKILI PROMOSYON TİŞÖRT

Firmalar zaman zaman üzeri logo veya firma ismi baskılı tişört üretimi yaptırmaktadırlar. Bu tür firma baskılı tişört ürünleri işletmeler tarafından promosyon malzemesi olarak müşterilerine dağıtılabildiği gibi, sattıkları ürünlerin yanında hediye ya da çalışanlarının giymeleri için iş tişörtü, personel tişörtü olarak da kullanılmaktadır. Tisort.web.tr olarak bu tür promosyon tişört çalışmalarında sizlere kaliteli...

TİŞÖRT İMALATI

Promosyon tişört imalatı toptan olarak yapılmaktadır. Perakende tişört satışı bulunmamaktadır. Adetli siparişleriniz için tişört üretimi yapılabilmektedir. Tshirt üretim grubumuzdaki tişört modelleri; Promosyon Tişört, Polo Yaka Tişört, Bisiklet Yaka Tişört ve V Yaka Tişört modelleridir. Baskılı tişört imalatı, toptan promosyon tişört fiyatları ve siparişi için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir, buraya tıklayarak ürünlerimizden örnekleri inceyelebilirsiniz.

ÜRÜN GALERİSİ

Promosyon Baskılı ve Nakışlı Tişört Görselleri

TOPTAN TİŞÖRT

Promosyon tişört imalatı toptan olarak yapılmaktadır. Perakende tişört satışı bulunmamaktadır. Adetli siparişleriniz için tişört üretimi yapılabilmektedir. Tshirt üretim grubumuzdaki tişört modelleri; Promosyon Tişört, Polo Yaka Tişört, Bisiklet Yaka Tişört ve V Yaka Tişört modelleridir. Baskılı tişört imalatı, toptan promosyon tişört fiyatları ve siparişi için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir, buraya tıklayarak ürünlerimizden örnekleri inceyelebilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çözüm ortağı olduğumuz referanslarımız.


Promosyon Baskılı Tişört Şapka

www.msbaski.com
0507 719 79 23


Promosyon Baskılı Tişört Şapka

Tisort.web.tr Promosyon Tişört, Şapka İmalatı ve satışı konusunda hizmet vermekte, logo baskılı promosyon tshirt, promosyon şapka imalatı yapmaktadır. Üretimini yaptığımız tişört ürünlerimiz arasında beyaz tişört, renkli tişört, bisiklet yaka tişört, V yaka tişört. polo yaka tişört, baskılı tişört, toptan baskısız tshirt, penye tişört modellerimiz bulunmaktadır. Logo Baskılı Promosyon Tişört modelleri, seçim tişörtü, personel kıyafeti, promosyon tshirt, iş tişörtü, personel tişörtü, işçi tişörtleri olarak kullanılabilmektedir. Promosyon tişört fiyatları, toptan tişört imalatı, logo baskılı tişört, en ucuz beyaz tişört siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
399 kez görüntülendi.