Üsküdar Petek Temizliği

İlan No 431
İlan Tarihi 8 Ocak 2022
Firma Adı Petek temizleme

Su Kaçağı Tespiti

üsküdar Petek Temizliği Firması

Özellikle üsküdar petek temizliği firması sayısı bakımından iddialı bir konuma sahip bir bölgedir. üsküdar’de farklı firmaların petek temizliği hizmetini sunuyor olması, karşımıza farklı kalite standartlarını da çıkarmaktadır. Bundan dolayı üsküdar bölgesinde petek temizliğine yönelik olarak bir hizmet alacağınız zaman mutlaka etkili bir araştırma yapmalısınız. Yapacağınız geniş kapsamlı firma araştırması sayesinde üsküdar’de profesyonel seviyede bir petek temizliği hizmeti alabilirsiniz. Tam da bu noktada firmamızın her zaman uluslararası çapta petek temizliği hizmetine imzasını attığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Kandilli Petek Temizliği

Evde Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Evde petek temizliği yapmak makine ile petek temizliği yapmak kadar kolay değildir. Çünkü makine ile temizlik yapılırken petekler yerlerinden sökülmez. Makineyle kombi ve petek temizliği yapmak daha pratik ve hijyeniktir. Evde petek temizliği yapmanın en iyi yolu, radyatörü sistemden ayırmak ve dışarıdan yıkamaktır. Ancak bu her zaman pratik ve kolay değildir. Çünkü peteklerin sökülmesi ve dışarıya taşınması durumunda halılara ve zemine peteğin içinde bulunan siyah su dökülebilmektedir. Bu da halıların ve zeminin boyanma riskini beraberinde getirmektedir. Bunun için Ümraniye’de petek temizleme servisi veren firmalardan yardım almanız sizin için daha mantıklı gözükmektedir.

Evde petek temizliği yapmak isterseniz, şu adımları izleyebilirsiniz:

 1. Kombinizi kapatın ve fişini çekin.
 2. Kalorifer tesisatının içersindeki suyu uygun bir boşaltma noktasında tamamen boşaltın. Bunun için banyonuzda yer alan tahliye vanasını kullanabilirisiniz. Eğer tahliye vanası yoksa petekte bulunan purjör vanasını kullanabilirsiniz.
 3. Suyu boşaltıldıktan sonra, zemini peteklerin geçeği tüm rota boyunca koruyucu bir madde ile kaplayın.
 4. Peteklerin yanındaki vana rekorlarını sökerek borulardan ayırın. Yanınızda peteklerden damlayacak suları toplamak için küçük bir tepsi bulundurun.
 5. Radyatörün (peteklerin) üst tarafındaki hava alma noktasını kapatın.
 6. Radyatörü braketlerden kaldırın ve hemen ters çevirin. Bu, açık uçların üstte olması nedeniyle peteklerin içersindeki petrole benzeyen suyun dökülme riskini en aza indirecektir.
 7. Başparmağınızı açık uçların üzerine yerleştirin ve petekleri dışarıya çıkarın.
 8. Peteklerin içersinde kalan suyu uygun bir yerde sallayarak boşaltın.
 9. Radyatörün içerisine bir hortumla tazyikli su gönderin.
 10. Radyatör dik konumdayken peteklerin alt kısmına plastik tokmakla hafifçe vurun.
 11. Radyatörün içerisinde bulunan suyun temizlendiğine emin olduktan sonra, radyatörü boşaltın ve tekrar yerine takın.
 12. Daha önce açtığınız tüm tahliye vanalarını kapatın.
 13. Kombinin altında bulunan su takviye vanasını açarak kalorifer tesisatının içersini su ile doldurun.
 14. Tüm radyatörlerin havasını alın ve sızıntı olup olmadığını kontrol edin.
 15. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra kombinizi çalıştırın.
 16. Herhangi bir olumsuz durum karşısında Ümraniye petek temizleme firmalarını arayın ve konuyla ilgili bilgi alın.

üsküdar Petek Temizliği Fiyatları

Petek temizliğinin yüksek kalite standartlarında yapılması için mutlak teknik donanım bakımında yeterli bir düzeyde firmayı tercih etmek şarttır. Firmamız alanında uzman personel yapısı ve en yeni teknik donanımlarıyla üsküdar bölgesinde etkili bir çalışmanın merkezinde yer alır. Üstelik üsküdar petek temizleme fiyatları söz konusu olduğunda da firmamız her zaman avantajlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Firmamız hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir petek temizliği hizmetini sunmak konusunda son derece profesyonel bir çalışma sistemine sahiptir.

Kimyasalla Petek Temizleme

Kimyasalla petek temizleme, kalorifer tesisatının içersindeki kiri, pası ve diğer istenmeyen atık maddeleri bir kimyasal yardımıyla yıkama işlemidir. Kimyasalla petek temizliği yapılırken kalorifer tesisatının içersine su, kimyasal ve pas önleyicilerden oluşan bir çözelti gönderilmektedir. Bu çözelti, demir oksit ve kireç tortusunu gevşeterek kalorifer tesisatının temizlenmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle düzenli bir şekilde bakım ve temizliği yapılmayan kalorifer tesisatlarında pas oluşumunun ve kireçlenmenin daha fazla olduğu görülmektedir. Petek temizleme firmaları kalorifer tesisatının içerisinde oluşan pas ve kireci sökmek için kimyasal kullanabilmektedir.

üsküdar Petek Temizliği

İstanbul Üsküdar etkili bir düzeyde petek temizliğine ihtiyaç duyulan bir bölge olarak zihinlerde yer edinmektedir. Üsküdar petek temizliği konusunda firmamız her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetli bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Özellikle Üsküdar üsküdar petek temizliği hizmetleri söz konusu olduğunda da firmamız profesyonel bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında siz de kaliteli bir petek temizliği hizmetine avantajlı fiyatlarla sahip olmayı isterseniz, hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz!

Yorumlar
672 kez görüntülendi.